Mangaloğlu Mobilya

Hakkımızda

Zonguldak’ta kurulan Mangaloğlu Mobilya ve Beyaz Eşya, sektöründe öncü markalarla çalışarak müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı mobilya ve beyaz eşya ürünleri sunmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Mangaloğlu Mobilya ve Beyaz Eşya, Zonguldak’ta 1979 yılında kurulmuş olup, sektöründe öncü markalarla çalışarak, müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır. Mağazamızda yatak odası, oturma odası, yemek odası, ofis mobilyaları, çocuk odası mobilyaları ve açık hava mobilyaları gibi farklı kategorilerde mobilyaların yanı sıra buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve daha fazlası gibi beyaz eşyalar da bulunmaktadır.

Mangaloğlu Mobilya ve Beyaz Eşya olarak, müşterilerimizin en çok aranan ve beğenilen mobilya ve beyaz eşya mağazalarından biri olmayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda, müşterilerimize kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra, müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet veriyoruz. Mağazamızda bulunan ürünlerin yanı sıra, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürünlerin montajı yapılmaktadır.

Mangaloğlu Mobilya ve Beyaz Eşya olarak, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerle firmamızın karlılığını arttırmak, çalışanlarımız, müşterilerimiz, ülke ekonomisi ve toplumun kalkınma ve refahına katkıda bulunmayı misyonumuz olarak benimsiyoruz.

Biz Mangaloğlu Mobilya ve Beyaz Eşya olarak, sektöründe öncü markalarla çalışarak, kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra, müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve onların beklentilerini aşmak için elimizden geleni yapıyoruz.